Witam Państwa serdecznie na stronie mojego Gabinetu Kosmetycznego!

Nazywam się Lucyna Witkowska- Głębocka, w 2005 roku ukończyłam, uzyskując tytuł kosmetologa, Wyższą Szkołę Pielęgnacji Zdrowia i Urody w Poznaniu. W moim gabinecie świadczę usługi kosmetyczne od 2005 roku, z każdym rokiem poszerzając ofertę świadczonych usług, a tym samym  zdobywając nowych stałych klientów, którzy jednocześnie są inspiracją do nieustannego rozwoju mojej firmy.

 Zawód który wykonuję nie jest przypadkowy, jest on moja ogromną pasją! Skłania mnie to do nieustannego dokształcania się –  systematycznie przechodzę szkolenia prowadzone przez renomowane firmy kosmetyczne.

W zabiegach wykorzystujemy wysokiej jakości kosmetyki takich firm jak : Bandi, Bielenda, Kozmetika Afrodita, Depileve, Camillen60, CND, LaFamme, Arkana.

W naszym gabinecie staramy się dopasować indywidualne zabiegi do rodzaju cery, jej aktualnego stanu i potrzeb. Przykładamy jednak ogromną wagę do tego, by poza intensywną pielęgnacją – gabinet był po prostu miejscem relaksu, wyciszenia i odprężenia. Dlatego też każdy zabieg – czy to twarzy czy ciała – połączony jest z relaksacyjnym masażem.

Serdecznie zapraszam do odwiedzenia mojej strony, gdzie poza pełną ofertą, bieżącymi promocjami i cenami zamieściłam też dokładne opisy zabiegów, co – mam nadzieję – pomoże Państwu wybrać ten właściwy dla siebie. Oczywiście służę pomocą, gdyby były jakieś pytania bądź wątpliwości - czekam na kontakt telefoniczny. Mam nadzieję, że po wstępnym zapoznaniu się z ofertą mojego gabinetu nabiorą Państwo ochoty by odwiedzić nas nie tylko wirtualnie, ale też osobiście.


Zapraszam serdecznie.

Lucyna Witkowska- Głębocka