HIT W PIELĘGNACJI WŁOSÓW - INSTANT POWER TOTAL REPAIR – terapia szokowa do włosów zniszczonych lub wysuszonych wzmocniona działaniem podczerwieni i ultradźwięków przy użyciu PIELĘGNICY Firmy MONTIBELLO

DIAGNOZA
Chemiczne i termiczne zabiegi fryzjerskie mogą powodować uszkodzenia struktury włókien włosowych, a przede wszystkim utratę wody, rozpuszczenie białek oraz szybką utratę koloru. Włosy stają się szorstkie i matowe, bardzo trudno jest je rozczesać, a ułożenie fryzury graniczy z cudem. Dla tak zniszczonych włosów do niedawna jedynym ratunkiem było obcięcie ich.

Przedstawiamy najnowsze osiągnięcie w kosmetyce dla włosów.

ULTRADŹWIĘKOWA PIELĘGNICA DO WŁOSÓW Z PODCZRWIENIĄ

DZIAŁANIE PODCZERWIENI:

Podczas stosowania podczerwieni na włosach, CIEPŁO wnika głęboko w strukturę włosów, ale NIE JEST EMITOWANE na powierzchnię włosa i nie przesusza ani nie niszczy łuski włosów. W trakcie zabiegu powstają w łodygach włosów nowe połączenia aminokwasów, a luki pomiędzy łuskami zostają zmniejszone. Promienie infrared (podczerwień) powodują lepsze wnikanie składników odżywczych znajdujących się w stosowanych kosmetykach.

Podczas stosowania tego zabiegu promieniowanie podczerwone regeneruje zniszczone tkanki włosów i stymuluje cyrkulację krwi w skórze głowy. Włosy stają się bardziej miękkie, jedwabiste i zdrowsze.

DZIAŁANIE ULTRADŻWIEKÓW:

Dzięki ultradźwiękom woda i składniki aktywne kosmetyków mogą przenikać do kory włosa utrzymując jej naturalne nawilżenie, jednocześnie zamykając łuski włosów.

Cząsteczki wody występują w 3 stanach skupienia: stałym, ciekłym oraz gazowym. W przypadku naszego urządzenia wibracje fal doprowadzają wodę bezpośrednio do stanu gazowego zmieniając strukturę cząsteczek bez podwyższenia temperatury. Dzięki działaniu dynamicznych wibracji magnetycznych mikrocząsteczki wody, białek oraz substancji odżywczych wnikają bezpośrednio do wnętrza kory włosa.Efekty po zabiegu.

EFEKTY PO ZABIEGU. TWOJE WŁOSY BĘDĄ:
- Zdrowsze
- Bardziej miękkie i łatwiejsze do ułożenia
-Jedwabiste w dotyku i błyszczące
- Zlikwidowany zostanie efekt matowości i szorstkości włosów


KORZYŚCI PO SERII ZABIEGÓW:
- Odbudowanie włókna włosa
- Wzmocnienie łuski włosa
- Poprawa sprężystości włosa
- Eliminacja elektrostatyczności (tzw "elektryzowania się włosów" utrudniającego ułożenie fryzury